Znajdź nas na:

OFERTA

Pierwsza wypożyczalnia samochodów w Powiecie Wołowskim . Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w wynajmie krótkoterminowym I wynajmem samochodów z OC sprawcy . Stawiamy na jakośc i komfort oferowanych przez nas usług, dlatego poszerzając naszą flote samochodów dobieramy takie modele samochodów który sami chcieli byśmy jeździć.

Komfort idzie u nas w parze z bezpieczeństem dlatego możemy pochwalić się dobrze wyposażoną flotą samochodów. Standartem jest u nas:

Brak ukrytych opłat, wynajem bez limitu kilometrów, jasne i przejrzyste warunki wynajmu. Płacisz za wynajem samochodu wszystkie akcesoria dodatkowe otrzymasz bezpłatnie: fotelik dziecięcy. Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Wołowie, samochód możemy też podstawić pod wskazany adres na terenie Gminy Wołów lub na Terenie Całej Polski (info Telefoniczne)

 

Chcesz tanio wypożyczyć samochód na dolnym śląsku ?

Nasza wypożyczalnia samochodów Wołów  umożliwia wynajem nowych komfortowych aut w najniższych cenach w rejonie . Wypożyczając samochód w naszym Wołowskim oddziale zapewnimy Ci nie tylko najniższej ceny wynajmu samochodu ale w parze najwyższą jakości obsługi, oraz liczne korzyści :